Období 22. 6. – 26. 6.2020

Dobrý den,

právě se dostáváme do posledního týdnu tohoto školního roku. Za normálních okolností bychom pro děti uspořádali kulturní akce a jeli na výlet. Vzhledem k okolnostem nemůžeme nic z toho realizovat. Poslední týden bude alespoň volnější. Dětem, které se učí z domova, nebudu dávat už žádné úkoly z českého jazyka a matematiky. To samé platí i pro prvouku. Jen, prosím, připravte a zkontrolujte učebnice. Budeme je vybírat ve středu 24. 6. Do té doby je, prosím, doneste do školy.

V pondělí 29. 6. a v úterý 30. 6. je uděleno ředitelské volno z důvodu stavebních prací ve škole. Vysvědčení budeme rozdávat v pátek 26. 6. Na webu školy je napsáno, kdy a kde jednotlivé třídy dostanou vysvědčení. Nebudeme se scházet všichni najednou.

Přeji Vám všem krásné prázdniny a hlavně hodně zdraví. Doufám, že se v září všichni sejdeme v běžném režimu.

Eva Barešová

ANGLICKÝ JAZYK 3. třída pro distanční výuku z domova (PÍ.UČ. VIKTOROVÁ) V TÝDNU OD 22.6.

Moji milí žáčci,

Tento týden nebude probíhat online výuka. Procvičujte si svoje znalosti na umimeanglicky.cz.

Přeji vám krásné prázdniny a moc děkuji za spolupráci.

Martina Viktorová