Tel.: 312 655643, mobil: 734 313 924, zs.kacice@seznam.cz,  www.zskacice.cz

V Kačici dne 10. 6. 2015

Vážení  rodiče,

vzhledem k tomu, že Vaše dítě bude navštěvovat nebo navštěvuje naši školu a blíží se prázdniny, je třeba, aby na začátek školního roku 2015/2016 přišlo vybaveno následujícími pomůckami.

Obaly na knihy, notýsek, vybavený penál, lepidlo, nůžky, pastelky, fixy, vodovky (nejlépe české od Kohinoru), štětce č. 2, 6, 8, kelímek na vodu k vodovkám (stačí od jogurtu), sada barevných papírů, voskovky, modelína, zájemci o výtvarný kroužek budou mít temperové barvy a anilinové barvy, na výtvarnou výchovu může být stará košile nebo zástěrka.

Kromě obalů, fixů a vybaveného penálu obdrží většinu výše uvedených věcí žáci 1. ročníku ve vstupním balíčku při nástupu do 1. třídy.

Dále je třeba, aby každý žák vlastnil sáček na přezůvky na věšák do šatny, bačkory – ne pantofle (kvůli bezpečnosti), cvičky, botasky, teplákovou soupravu, tričko, šortky, kdo chce, může si donést polštářek na židličku, každý bude mít malý ručník do třídy i do školní družiny, věci na převlečení do školní družiny, vlastní bloky /papíry / na kreslení. Všechny věci musí být označeny jménem nebo nějakou značkou pro rozlišení věcí jednotlivých žáků.

1. ročník – sešity M 511 – 2 kusy, sešity M 512 – 4 kusy a obaly na sešity, desky na písmenka, notýsek (slovníček), papírové číslice, papírové hodiny

2.a 3. ročník – notový sešit (3. ročník může mít loňský), sešity 523 – 8 kusů, pravítko, notýsek          (slovníček) – 1 kus, obaly na sešity, 3. ročník – kružítko

4.a 5. ročník – notový sešit (může být loňský), sešit 523 – 10 kusů, sešity 560 nelinkované – 2 kusy, malá podložka do nelinkovaného sešitu – 2 kusy, kružítko, pravítko, trojúhelník s ryskou, mikrotužka, notýsek (slovníček) – 1 kus

Nový školní rok 2015/2016 začne v úterý 1. září 2015 v 7:45 hodin v budově základní školy v kmenových třídách. 1. ročník v místnosti č. I, 2. a 5. ročník v místnosti č. II, 3. a 4. ročník v místnosti č. III.

Dovolte, abychom Vám i Vašim dětem popřáli hezké a klidné prázdniny a dovolenou plnou sluníčka a nevšedních zážitků.

Věříme tomu, že po prázdninách se zase všichni budeme do školy těšit.

……………………………………………………….Mgr. Hrabalová Naděžda (ředitelka školy)