Průběh vzdělávání na ZŠ Kačice od 25. 5. 2020

V pondělí 25. 5. 2020 se pro zájemce otvírá ZŠ Kačice v následujícím režimu:

• Děti budou přicházet od 7:30 do 8:00 hodin tak, aby nebyly po skupinách
  • Rodiče do šatny nepůjdou
  • V šatně se přezují a vydezinfikují si ruce. Kdo dosud neposlal Čestné prohlášení, přinese ho dítě s sebou v pondělí ráno a v šatně předá p. Hlušičkové
  • Budou po jednom odcházet do tříd (1. a 2. třída – p. Barešová – II. třída, 3. – 5. třída – p. Hrabalová – III. třída)
  • Ve třídě bude každý v jedné lavici, aby byla dodržena předepsaná vzdálenost, v lavici budou moci sedět bez roušky, mimo lavici a v prostorách školy si ji nasadí
  • Děti budou vybaveny svačinou a vlastním pitím (o velkou přestávku nebude pitný režim v jídelně)
  • Děti budou vybaveny dvěma vlastními rouškami a sáčkem na ně, mohou mít svoji dezinfekci na ruce
  • Děti budou mít tašku s Čj, M, Prv, Aj, Př, VL a vybaveným penálem, žákovskou knížkou, notýskem. Učebnice si budou moci nechat v lavici ve škole.
  • Oběd bude po čtvrté hodině
  • Po obědě do 14:00 hodin mohou děti trávit čas s paní družinářkou (1., 2. třída s p. Vaníčkovou, 3. – 5. třída s p. Hlušičkovou)
  • Od 14:00 do 16:00 hodin bude otevřeno Hnízdo s p. Vaníčkovou
  • Domů děti mohou odcházet po ukončení dopoledních vzdělávacích aktivit (po obědě), podle písemného vyjádření zákonných zástupců

Dopolední vzdělávací aktivity

• 1. tř. – 5. tř. – Po – Pá 8:05 – 9:45 – Čj, M – p. Barešová (1. a 2. tř.), p. Hrabalová (3. – 5. tř.)
  • 3. tř.– 5. tř. – Po a Čt 10:00 – 11:40 – Aj – p. Viktorová (přebírá i distanční výuku Aj od 3. do 5. tř.)
  • Od 10:00 do 11:20 – Po – Pá – Prv (1. a 2. tř. – p. Vaníčková), od 10:00 do 11:40 – Út, St, Pá –  Prv, Př, VL (3. – 5. tř. – p. Hlušičková)